Wyłącz moduł dla niedowidzących Moduł dla niedowidzących

Gdańsk
ul. Długi Targ 43/44

Gdańsk
ul. Targ Węglowy 26

Gdańsk
ul. Mjr. H. Sucharskiego

Gdańsk
ul. Plac Obrońców Poczty Polskiej 1/2

Gdańsk
ul. Stara Twierdza 1

Gdańsk
ul. Wielkie Młyny 10

Konkurs Plastyczny "Muzeum i ja"

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, Konkurs 2017-04-12 - 2017-05-12

„Muzeum i Ja” to konkurs plastyczny przeznaczony dla uczniów trójmiejskich przedszkoli i szkół podstawowych (klasy I-III). Jego głównym celem jest aktywizacja najmłodszych do tworzenia prac plastycznych odzwierciedlających najciekawsze wspomnienia z Muzeum Historycznego Miasta Gdańska.

Wizyty w Muzeum, zwiedzanie ekspozycji oraz udział w lekcjach historycznych wywierają na naszych młodych zwiedzających niezwykłe wrażenie.

Miłą pamiątką po takiej wizycie niech będzie rysunek, który należy przesłać lub przynieść do naszego Muzeum i tym samym wziąć udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Dział Edukacji Muzeum Historycznego Miasta Gdańska.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który dostępny jest  do pobrania w załączniku i do wzięcia udziału. 

Podstawą do przyjęcia zgłoszenia jest wypełniona karta zgłoszeniowa (do pobrania w załączniku). Wypełnione zgłoszenia wraz z przygotowanymi pracami przyjmujemy do 12 maja 2017 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Na zwycięzców czekają nagrody.

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą elektroniczną na adres edukacja@mhmg.pl.

Karta zgłoszeniowa "Muzeum i Ja" POBIERZ
Regulamin konkursu "Muzeum i Ja" POBIERZ