Wyłącz moduł dla niedowidzących Moduł dla niedowidzących

Gdańsk
ul. Długi Targ 43/44

Gdańsk
ul. Targ Węglowy 26

Gdańsk
ul. Mjr. H. Sucharskiego

Gdańsk
ul. Plac Obrońców Poczty Polskiej 1/2

Gdańsk
ul. Stara Twierdza 1

Gdańsk
ul. Wielkie Młyny 10

EDUKACJA

LEKCJE MUZEALNE

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska zaprasza przedszkolaki, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych na spotkania muzealne.


W roku szkolnym 2016/2017 lekcje prowadzone będą od 20 września 2016 do końca czerwca 2017 roku przez cztery dni w tygodniu: od wtorku do piątku w godzinach 10.00-11.30. Koszt przeprowadzenia lekcji wynosi 10 zł od dziecka.

Maluszki w Muzeum

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas na przeżycie nowej, wspaniałej przygody z muzeum !!! Jesteście na to gotowi? My już nie możemy się doczekać!

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie dzieci w wieku 1-3 lat w programie edukacyjnym Maluszki w Muzeum. Warsztaty utworzone zostały z myślą o dzieciach, które na co dzień pozostają w domu z rodzicami lub opiekunem. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach (max.12 osób): we wtorki lub czwartki 


w godzinach 10.30 - 11.15 w oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Gdańska (Ratusz Głównego Miasta oraz Dwór Artusa). O przyjęciu do wybranej grupy, decyduje kolejność zgłoszeń.

więcej>>

Akcja Lato

A

HISTORYCZNE URODZINY

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 lat wraz z przyjaciółmi, do przeżycia niezwykłych urodzin w zabytkowych wnętrzach Muzeum Historycznego Miasta Gdańska. Czekają tu na Was postacie opowiadające ciekawe historie i zapraszające do wspólnej zabawy. Każde z Was może zostać rycerzem, marynarzem, piratem,a nawet królem czy księżniczką. Całkowity koszt zajęć „Historyczne Urodziny” wynosi 300 złotych dla grup do 10 osób, 400 złotych dla grup do 15 osób, 500 złotych dla grup do 20 osób,  600 złotych dla grup do 25 osób.

 więcej>>