Wyłącz moduł dla niedowidzących Moduł dla niedowidzących

Gdańsk
ul. Długi Targ 43/44

Gdańsk
ul. Targ Węglowy 26

Gdańsk
ul. Mjr. H. Sucharskiego

Gdańsk
ul. Plac Obrońców Poczty Polskiej 1/2

Gdańsk
ul. Stara Twierdza 1

Gdańsk
ul. Wielkie Młyny 10

II edycja konkursu "Bombka choinkowa dla Panienki z Okienka

Dział Edukacji, 2014-11-07

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „Bombka choinkowa dla Panienki z okienka”

 

Panienka z okienka ze względu na nadchodzące święta, chciałaby po raz drugi ozdobić wnętrza Muzeum Historycznego Miasta Gdańska bombkami wykonanymi przez dzieci. Nasza bohaterka uwielbia spotkania z najmłodszymi, a zeszłoroczne ozdoby choinkowe wykonane przez uczestników konkursu „BOMBKA CHOINKOWA DLA PANIENKI Z OKIENKA” oczarowały nie tylko samą Panienkę, ale wszystkich odwiedzających Oddziały MHMG. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji tego świątecznego konkursu, który dedykowany jest uczniom trójmiejskich przedszkoli oraz klas zerowych szkół podstawowych.

Jego głównym celem jest kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz przybliżenie dzieciom postaci Panienki z Okienka. Wszystkie bombki zawisną na choinkach umieszczonych w Oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Gdańska w okresie od grudnia br. do stycznia 2015 r.

W konkursie mogą wziąć jedynie PRACE INDYWIDUALNE, SAMODZIELNIE WYKONANE, techniką dowolną, w formie przestrzennej. Do konkursu nie zostaną zakwalifikowane rysunki na pojedynczej kartce oraz bombki narażone na stłuczenie. 

Opisane prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy wysłać do 8 grudnia 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, ul. Długa 46/47, 80-831 Gdańsk (Dział Edukacji, Promocji i PR-u) z dopiskiem KONKURS „BOMBKA CHOINKOWA DLA PANIENKI Z OKIENKA”.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa wkrótce zostaną umieszczone na stronie www.mhmg.pl. Zachęcamy do odwiedzania tej strony oraz na fanpage Program Edukacji Muzealnej Sowa oraz Panienka z okienka na Facebooku.

Karta zgłoszeniowa II edycji konkursu "Bombka dla Panienki z okienka" POBIERZ
Regulamin II edycji konkursu "Bombka dla Panienki z okienka" POBIERZ