Wyłącz moduł dla niedowidzących Moduł dla niedowidzących

wt. 10:00 - 13:00
śr. 10:00 - 16:00
czw. 10:00 - 18:00
pt. 10:00 - 16:00
sob. 10:00 - 16:00
nd 11:00 - 16:00

Gdańsk
ul. Długa 46/47

Bilety:
Normalny: 12 zł
Ulgowy: 6 zł
Rodzinny*: 20 zł
Normalny grupowy**: 11 zł
Ulgowy grupowy**: 5 zł
Punkt widokowy: 5 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" normalny: 50 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" ulgowy: 30 zł

wt. 10:00 - 13:00
śr. 10:00 - 16:00
czw. 10:00 - 18:00
pt. 10:00 - 16:00
sob. 10:00 - 16:00
nd 11:00 - 16:00

Gdańsk
ul. Długi Targ 43/44

Bilety:
Normalny: 10 zł
Ulgowy: 5 zł
Rodzinny*: 20 zł
Normalny grupowy**: 9 zł
Ulgowy grupowy**: 4 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" ulgowy: 30 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" normalny: 50 zł

wt. 10:00 - 13:00
śr. 10:00 - 16:00
czw. 10:00 - 18:00
pt. 10:00 - 16:00
sob. 10:00 - 16:00
nd 11:00 - 16:00

Gdańsk
ul. Targ Węglowy 26

Bilety:
Normalny: 12 zł
Ulgowy: 6 zł
Rodzinny*: 20 zł
Normalny grupowy**: 11 zł
Ulgowy grupowy**: 5 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" ulgowy: 30 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" normalny: 50 zł

wt. 10:00 - 13:00
śr. 10:00 - 16:00
czw. 10:00 - 18:00
pt. 10:00 - 16:00
sob. 10:00 - 16:00
nd 11:00 - 16:00

Gdańsk
ul. Długa 12

Bilety:
Normalny: 10 zł
Ulgowy: 5 zł
Rodzinny*: 20 zł
Normalny grupowy**: 9 zł
Ulgowy grupowy**: 4 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" ulgowy: 30 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" normalny: 50 zł

Gdańsk
ul. Mjr. H. Sucharskiego

wt. 10:00 - 13:00
śr. 10:00 - 16:00
czw. 10:00 - 16:00
pt. 10:00 - 16:00
sob. 10:00 - 16:00
nd 11:00 - 16:00

Gdańsk
ul. Plac Obrońców Poczty Polskiej 1/2

Bilety:
Normalny: 8 zł
Ulgowy: 4 zł
Normalny grupowy**: 7 zł
Ulgowy grupowy**: 3 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" ulgowy: 30 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" normalny: 50 zł

Gdańsk
ul. Stara Twierdza 1

Bilety:
Normalny: 15 zł
Ulgowy: 7 zł
Rodzinny*: 35 zł
Normalny grupowy**: 14 zł
Ulgowy grupowy**: 6 zł

Gdańsk
ul. Wielkie Młyny 10

Bilety:
Normalny: 10 zł
Ulgowy: 5 zł
Rodzinny*: 20 zł
Normalny grupowy**: 9 zł
Ulgowy grupowy**: 4 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" ulgowy: 30 zł
Karnet "8 Muzeów Gdańska" normalny: 50 zł

Laureaci konkursu "Bombka choinkowa dla Panienki z okienka"

Dział Edukacji, 2013-12-18

MOI DRODZY!
MOGĘ JUŻ WSZEM I WOBEC OGŁOSIĆ, ŻE PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY KONKURSU "BOMBKA CHOINKOWA DLA PANIENKI Z OKIENKA" ZOSTAŁ SPORZĄDZONY I PRAGNĘ POINFORMOWAĆ O KONKURSOWYCH LAUREATACH!!! JURY POSTANOWIŁO NIE WYZNACZAĆ I, II, III MIEJSCA.
ZE WZGLĘDU NA DUŻA ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ I OGROMNĄ RÓŻNORODNOŚĆ ZOSTAŁO WYTYPOWANYCH 48 LAUREATÓW ORAZ DWIE NAGRODY SPECJALNE.
A WYGLĄDA TO NASTĘPUJĄCO:


PROTOKÓŁ




1. Dnia 13 grudnia 2013 roku odbyły się obrady Komisji Jury konkursu plastycznego „Bombka choinkowa dla Panienki z okienka” przeznaczonego dla uczniów trójmiejskich przedszkoli i klas zerowych. Warunkiem uczestnictwa było wykonanie bombki choinkowej samodzielnie, techniką dowolną, w formie przestrzennej. Do wzięcia udziału  w konkursie zgłosiło się 322 uczestników z całego Trójmiasta.
Jury w składzie:

  • Przewodnicząca jury-  Ewelina Martys jako Panienka z okienka - Dział Edukacji, Promocji i i PR, Muzeum Historyczne Miasta Gdańska,
  • Agnieszka Grewling- Stolc – Prezeska Stowarzyszenia Kulturalno – Edukacyjnego MOST
  • Wojciech Krakus – Dział Edukacji, Promocji  i Animacji Kulturalnej, Pałac Młodzieży w Gdańsku
  • Katarzyna Piotrowska – Dział Sztuki, Muzeum Historyczne Miasta Gdańska
  • Ewa Grela – fotograf– Dział Multimediów, Muzeum Historyczne Miasta Gdańska
  • Ewa Malinowska – Kierownik Oddziału Muzeum Poczty Polskiej, Muzeum Historyczne Miasta Gdańska
  • Emilia Kroplewska – Kierownik Działu Administracji, Muzeum Historyczne Miasta Gdańska

Wzięło pod uwagę: pomysłowość i kreatywne wykonanie bombki, estetykę pracy i oryginalność pracy, trud włożony w samodzielne wykonanie pracy i postanowiło wytypować laureatów konkursu:
1.      Marysia Raciborska - Przedszkole Sokrates w Gdańsku
2.      Filip Czaplo - Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
3.      Daria Rosół – Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
4.      Marysia Nowicka – Przedszkole nr 44 w Gdańsku
5.      Tymoteusz Skierka - Szkoła Podstawowa nr 86, ZKPiG nr 4 w Gdańsku
6.      Kacper Raczkowski z -Przedszkole nr 46 w Gdańsku
7.      Nela Drzymalska - Szkoła Podstawowa nr 24 w Gdańsku
8.      Patrycja Kamba – Kibatshi -  Szkoła Podstawowa nr 11 w Gdyni;
9.       Maja Kedrowska - Zespół Szkół w Somoninie
10.  Natalia Fiedrowicz – ZKPiG nr 12 Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku
11.  Aleksandra Norkowska – Niepubliczne Wesołe Przedszkola Cudowna Kraina
12.  Magdalena Słowińska – Niepubliczne Wesołe Przedszkole Cudowna Kraina
13.  Stanisław Dobrowolski - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 17 w Gdańsku
14.  Olga Mierzwińska – Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” z Borkowa
15.  Jacek Jażdziewski - Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
16.  Antoniusz Szczepanek - Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
17.  Magdalena Kleina – Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
18.  Olga Szczygielska - Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
19.  Stanisław Stróżyk - Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
20.  Róża Kochanowska – Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
21.  Marcelina Stępkowska - Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
22.  Igor Ziemian - Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
23.  Zofia Wyganowska - Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie
24.  Michalina Kurzępa – Przedszkole nr 75 „Przedszkole pod tęczą” w Gdańsku
25.  Tosia Sołtysiak – Przedszkole nr 42 w Gdańsku
26.  Kornel Więckowski - Morskie Przedszkole Niepubliczne w Gdańsku
27.  Magdalena Sawicka – Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku
28.  Zuzanna Piekarska – ZKP i G nr 8 , Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku
29.  Laura Stefańczyk  - Szkoła Podstawowa nr 42 w Gdańsku
30.  Tosia Jakubczyk - Oruńska Akademia Przedszkolaka w Gdańsku
31.  Szymon Krauze - Oruńska Akademia Przedszkolaka w Gdańsku
32.  Piotr Skalik - Oruńska Akademia Przedszkolaka w Gdańsku
33.  Aga Skwarkowska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
34.  Natalia Dolatowska – ZKPiG nr 12, Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku
35.  Hanna Kossakowska – ZKPiG nr 12, Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku
36.  Karol Grota – Szkoła Podstawowa nr 11 w Gdyni
37.  Blanka Gryzio  - Niepubliczne Wesołe Przedszkole Cudowna Kraina
38.  Cyprian Miszka – Przedszkole nr 26 w Gdańsku
39.  Katarzyna Kamola  -
ZKP i G nr 8 , Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku
40.  Michał Godlejewski  - Przedszkole nr 9 w Gdańsku
41.  Marta Maciejewska – Przedszkole nr 52 w Gdańsku
42.  Maja Fira - Oruńska Akademia Przedszkolaka w Gdańsku
43.  Aleksandra Tomaszewska – Przedszkole nr 42 w Gdańsku
44.  Klaudia Engler – Przedszkole nr 41 w Gdańsku
45.  Aleksandra Stachowska – Prywatne Przedszkole „Przygoda” w Redzie
46.  Nikola Kotlarz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Gdańsku
47.  Julia Kamińska - Publiczne Przedszkole w Pinczynie
48.  Anastazja Dachnowicz – Szkoła Podstawowa nr 21 im. K.O. Barchardta w Gdańsku

Dodatkowo Dyrektor  MHMG  oraz Prezeska Stowarzyszenia Kulturalno – Edukacyjnego MOST wybrali laureatów  nagrody specjalnej:


Nagroda specjalna Dyrektora Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, Adama Koperkiewicza:


1.Joanna Piaszczyńska – Przedszkole nr 28 w Gdańsku

Nagroda Specjalna Stowarzyszenia Kulturalno – Edukacyjnego MOST w Gdańsku.

2. Barbara Płaszko – Tyndzik – Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku
 


WIĘCEJ INFORMACJI DOWIECIE SIĘ JESZCZE W TYM TYGODNIU!

SERDECZNIE GRATULUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, GDYŻ WSZYSTKIE ZGŁOSZONE BOMBKI ZOSTANĄ ZAWIESZONE NA CHOINKACH UMIESZCZONYCH
W NASZYCH ODDZIAŁACH MHMG!

Wasza Panienka z okienka

 

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA!!!

Ze względu na różnego rodzaju prace techniczne i dużą ilość działań na terenie Muzeum Historycznego Miasta Gdańska  organizatorzy konkursu są zmuszeni przełożyć ceremonię rozdania nagród
z grudnia 2013 na styczeń 2014. Szczegółowe informacje zostaną przekazane e-mailowo oraz telefonicznie.

Wszystkie bombki zawiesimy na choinkach w trzech Oddziałach MHMG – Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa oraz Muzeum Poczty Polskiej. Rozpiska
gdzie i  jakie przedszkole/szkoła podstawowa może znaleźć
swoje bombki zdobiące świąteczne choinki MHMG jest zamieszczona jako plik do ściągnięcia poniżej.

Rozpiska rozmieszczenia bombek konkursowych po Oddziałach POBIERZ